השבחת נכנסים ללא שיפוץ

הכלי שימכור את הנכס עבורך

מהם האתגרים במכירת נכס כיום?

שוק הנדל"ן הישראלי מוצף בדירות למכירה, הזמן הממוצע למכירה הוא ארוך ולרוב המכירה מתבצעת במחיר נמוך מהמחיר המבוקש ההתחלתי.

בכדי למכור את הנכס במחיר שהגדרתם, ולקצר את זמן המכירה מהותית האתגר העומד בפניכם הוא בידול הנכס משאר הנכסים המוצעים בשוק.


כיום קיימות 3 שיטות מקובלות לעשות זאת:

 

  • שיפוץ הבית - השבחת הנכס באמצעות שיפוץ הינו תהליך הכולל התעסקות רבה, בחירת בעלי מקצוע, תכנון וניהול השיפוץ וזאת מבלי לדבר על העלויות הגבוהות.

  • שכירת שירותיו של מתווך או יועץ נדל"ן - שימוש בשירותיו של מתווך או יועץ נדל"ן חוסכים את ההתעסקות בתהליך המכירה, עם זאת, תג המחיר המצורף לשרותים אלו בהתאם.

  • קיום "בית פתוח" - הבאת קונים פוטנציאלים רבים אל הנכס מעלים את סיכויי המכירה משמעותית, מצד שני יש לזכור שאותו קונה פוטנציאלי נחשף למבחר רב של נכסים אפשריים, וכאשר חוזר לביתו לקבל את ההחלטה, סבירות נמוכה שיזכור את הנכס שלך על כלל יתרונותיו.

או...

החוברת

שתמכור לך

את הנכס

הדמיית שיפוץ עתידי 

מה יש בחוברת?

תוכניות נכס
יתרונות קיימים של הנכס

גרמו לנכס שלכם לבלוט 

תארו לעצמכם שאתם מתעניינים בקניית נכס, אתם יושבים בסוף יום עייפים אחרי שראיתם אינספור נכסים ומנסים לשקול את האפשרויות - מרוב בתים הכל מתבלבל לכם בראש. ואז, לפנכים על השולחן מונחת החוברת שאני מציעה.

הנכס מוצג באור חיובי הכולל ניתוח ע"י מומחית פנג-שווי שכותבת בחוברת מה טוב בו ומה הוא מביא. בנוסף, מפורטים בו היתרונות והפוטנציאל הטמון בו ואפילו אפשרות לשיפוץ שממש עושה חשק.

הקונים שלכם לא ישכחו את הבית הזה, זה יעורר בהם שאלות לגבי בתים אחרים שלא נבדקו, הם יבינו את ערכו של הנכס ולכן יהיו מוכנים לשלם על כך.

את המסר הזה תצליחו להעביר לקונים הפוטנציאלים שלכם מבלי שתוציאו כסף על שיפוץ בפועל.

קוראים לזה – השבחת הנכס בעזרת הדמיה ריאליסטית.

החוברת הזו היא כלי מכירה מצוין וייחודי ל:

  • אנשים שרוצים למכור את הבית ללא מתווך

  • מתווכים/יועצי נדל"ן המעוניינים למכור מהר יותר במחיר טוב.

  • יזמים כמו תמ"א 38 ופינוי בינוי  

  • קבלנים

חייגו כעת - 050-4918293

שלחו לי הודעה:

עיצוב פנים ייחודי

כימאית ובעלת ידע רב במטפיזיקה הסינית. פנג-שווי ואסטרולוגיה אינם כישוף, אלא ערך מוסף מהותי שתידהמו כשתראו מה הוא מביא לשולחן. אנרגיה היא דבר שאינו מדיד בצורה ישירה אלא רק אם נתרגם את השפעתה על החומר אבל כולם מסכימים שהיא קיימת.

בואו לבקר

כתובת הסטודיו: כפר יהושע, עמק יזרעאל

טל׳ 050-4918293 דוא״ל: nurita.fs.design@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon