שלחו לי הודעה:

עיצוב פנים ייחודי

כימאית ובעלת ידע רב במטפיזיקה הסינית. פנג-שווי ואסטרולוגיה אינם כישוף, אלא ערך מוסף מהותי שתידהמו כשתראו מה הוא מביא לשולחן. אנרגיה היא דבר שאינו מדיד בצורה ישירה אלא רק אם נתרגם את השפעתה על החומר אבל כולם מסכימים שהיא קיימת.

בואו לבקר

כתובת הסטודיו: כפר יהושע, עמק יזרעאל

טל׳ 050-4918293 דוא״ל: nurita.fs.design@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

לקוחות מפרגנים, בתים יפים וחיים מאוזנים וטובים. מה צריך יותר מזה? 

לפניכם המלצות על תהליכי העבודה איתי מלקוחות בתחומי העיצוב והפנג שוואי. אין דבר יותר כיף מלקבל חוות דעת טובה ומחזקת, חוץ למהעלות אותה לאתר האינטרנט שלי :-)

המלצות על תהליכי עיצוב פנים:

טל הראל

הוד השרון

נוריתא יקרה, לאחר לבטים של שנים, אם למכור או לשפץ את דירתי, הגעתי להחלטה לשפץ לפי שיטת הפאנג -שווי. חיפשתי באינטרנט מעצבים בשיטה והגעתי אלייך ללא שום המלצות. כבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שנוצר "קליק" שהלך והעצים עם הפגישות בינינו עוד לפני שלב התכנון. שאלת על הצרכים, הרצונות, ונתת מקום גם לבלבול ולחששות הרבים שהיו לי, אך הרגשתי שאתך אפשר לצאת בבטחה למסע הזה. למרות התכנונים והשרטוטים המדויקים, היה לי קשה לדמיין איך תיראה הדירה, אך את, עם הרבה מעוף ויצירתיות  כבר ראית בעיני רוחך ברמת המאקרו והמיקרו-עד הפרטים הקטנים ודאגת שוב ושוב, עם המון סבלנות, רגישות ועדינות להקשיב, להסביר , לייעץ ולנווט ואם צריך גם לשנות תכניות. אני זוכרת שפעם הגעת אלי (מעמק יזרעאל להוד השרון) רק כדי להיות אתי ולהרגיע. לא אשכח את הליווי הצמוד שלך ואת היותך המשענת התומכת שלי, המקום השפוי והמחבק מול בעלי המקצוע והקבלן והעצות גם אחרי שהשיפוץ הסתיים. נוריתא, הצלחת למקסם את הפוטנציאל של הדירה, זו דירה אחרת לגמרי! התוצאה מדהימה!  המרחב גדול ומזמין, הדירה כאילו הגדילה את שטחה וכל מי שנכנס חש מיד באנרגיות הטובות שבה. תודה אישה יקרה. חיפשתי מעצבת ומצאתי חברה. באהבה רבה, טל

רוצים לראות את התמונות ולקרוא על הפרויקט? לחצו כאן. 

דורון לבנה

נס ציונה

לנורית, ברצוני להודות לנורית אריאל  על ביצוע הפרויקט של  שיפוץ דירתי בנס ציונה. מסרתי דירה ישנה וצפופה משנת 1985 וקיבלתי דירה חדשה ומקסימה של שנות ה- 2000 הכוללת מטבח חדש ומשודרג, מרחב פנימי גדול ומואר, חדרי 

שירותים מחודשים וחדרי מגורים שחודשו ועם תאורה תואמת בכול הדירה. הנקודות העיקריות לציון לשבח הן: התוצאה תואמת באופן מושלם את התכנון שהועבר אלי בקבצי הדמיה ואף עולה אליה, עמידה בתקציב המקורי, עמידה בלוח זמנים המקורי. ברצוני לציין לשבח את שיתוף הפעולה המלא למן הצעת המחיר ותוך כדי תהליך השיפוץ ועד למסירת הדירה עם נורית והקבלן המבצע. בברכת הצלחה בהמשך הדרך, דורון. 

רוצים לראות את התמונות ולקרוא על הפרויקט? לחצו כאן. 

תמי סופר

עפולה

הייתי בעיצומו של תהליך בנייה מתיש ומתסכל במיוחד. למרות שלקחתי קודם מעצבת פנים שתלווה אותי בתהליך, התאכזבתי קשות מהתנהלותה וחוסר האכפתיות שהפגינה. במקרה (או אולי שלא במקרה – אין מקריות בחיים, נכון?) נחשפתי להרצאתה של נורית בנושא התאמת המגורים לפי צרכיו ואופיו של האדם, כשהיא משלבת ידע מקצועי בעיצוב פנים ופנג-שווי. הרצאתה ואישיותה של נורית כבשו אותי ותוך ימים ספורים ניתקתי את התחייבויותיי הקודמות ונורית נכנסה כמעצבת ממשיכה. התהליך לא היה פשוט מאחר והיו בשטח דברים מוגמרים ועד מהרה התגלו טעויות שהיה צורך לתת להם מענה דחוף. נורית לקחה את רשימת בעלי המקצוע, נפגשה איתם ונתנה מענה לפעמים יצירתי ובלתי צפוי לפגמים ולתקלות. הרגשתי שהמצב חוזר לשליטה... השלב הבא היה בחירת האביזרים: נסענו יחד לבחור גופי תאורה וטפטים כשנורית קשובה מאוד לרצונותינו ולטעם האישי שלנו (גם זה לא היה פשוט כי כל אחד מבני הבית הביע את טעמו ודעתו...). בסבלנות היא התאימה עצמה אלינו ואם היה צורך, נתנה רעיונות חדשים שהיו לשביעות רצון כולנו.

התוצאה: דירה חמודה, יפה ופונקציונלית שעונה על צרכי כל בני הבית ולטעם של כולנו. לסיכום: עברתי חוויה מתקנת באמצעות אישה חמה, לבבית, בלתי אמצעית, בעלת מקצוע מצוינת שהפכה את חווית הבניה למהנה ואת התוצאה ליפה ומספקת.

רוצים לראות את התמונות ולקרוא על הפרויקט? לחצו כאן. 

דינה

כפר יהושע

אחר ששמעתי בטלוויזיה על סכנות האסבסט החלטתי שאני רוצה להחליף בחצר הבית את גג האסבסט הישן והדולף מעל המחסן שהיה מחובר גם ליחידה ששיפצתי לפני מספר שנים. התלבטתי מה לעשות עם החלק הזה וכשפניתי לנורית, היא הציעה להפוך גם את המחסן הזה ליחידת מגורים נוספת ולהכין גג חדש לשתי היחידות המחוברות. נורית הכינה לי הדמיה צבעונית במחשב (כי לא יכולתי לדמיין בכלל איך זה עומד להיראות) ואח"כ גם הובילה את השיפוץ מול הקבלן, ניהלה את התקציב שנתתי לה מראש וערכה את הקניות הנדרשות עד לקבלת התוצאה הסופית. אני ממליצה עליה בחום כי היא אמינה, ישרה ומאוד נעים לעבוד אתה

רוצים לראות את התמונות ולקרוא על הפרויקט? לחצו כאן. 

אתי נתיב

קיבוץ גבת

כשחיפשנו מעצב פנים, רצינו שגם אני וגם בן זוגי נתחבר אליה. נורית ענתה לנו על כך ועשתה רושם אמין ומקצועי כבר בהתחלה. היא הייתה מאוד מקצועית, מתוכננת ומאורגנת. הביאה חשיבה יצירתית ומגוונת. היה לנו מאוד נעים לעבוד אתה כי היא לא לוחצת על לקוחות והרגשנו שהיא רואה אותנו כל הזמן בקבלת ההחלטות שלה. היינו מאוד מרוצים ממנה ואני ממליצה עליה מאוד!

רוצים לראות את התמונות ולקרוא על הפרויקט? לחצו כאן. 

זיו

קריית ביאליק

העבודה הייתה נפלאה. זה היה שיפוץ חלקי של קוטג' והליווי היה צמוד מאוד, מהתכנון ועד לעבודה של השגת מחירים על המוצרים. היא עבדה במקביל לבעלי מקצוע אחרים והיינו מרוצים מההתנהלות שלה. היא עובדת מסביב לשעון ממש, הוגנת במחיר ותחרותית. 

רוצים לראות את התמונות ולקרוא על הפרויקט? לחצו כאן. 

המלצות על ייעוץ פנג שוואי:

יוסף

טירת הכרמל

לנורית שלום, אשתי ואני שולחים לך צרור ברכות לשנה החדשה. שתהיה לך שנת בריאות, אושר והצלחה בכל מעשיך.

שנה טובה ומוצלחת. בהזדמנות זו ברצוני להעביר לך את רשמיי עבור יעוץ הפנג שווי שנתת לנו עבור הפנטהאוז שלנו. אודה שבהתחלה הטלתי ספקות רבים בתורה זו, אולם החלטתי, לשתף פעולה עם אשתי ולבצע את השינויים הרבים בבית שלנו. הייעוץ שנתת לנו התאפיין במקצועיות רבה, דיוק ושימת לב לפרטים רבים. אני שמח לבשר לך שלאחר שביצענו את רוב השינויים בקומה העליונה, עבר ביתנו שינויים לטובה באווירה השוררת בו, בפרנסה של שנינו

ובמרחבים בבית שגדלו עקב השינויים שהמלצת. אנו נמשיך ליישם את השינויים גם לקומה הראשונה שלנו וגם בכניסה לבניין. בכך רכשת לך חסיד חדש המאמין בתורת הפנג שווי. כל הכבוד !!!

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

מיכל

קיבוץ אלונים

נורית היקרה, כיד הגורל דרכינו הצטלבו, הגעת אלי דרך המלצה לבנות ציפורניים, אך מרגע שנכנסת לביתי הקטן והישן

משהו בו זרח. כאשר החלטנו לעבור לדירה גדולה יותר ומרווחת לא חשבתי פעמיים והזמנתי אותך לראות את הדירה ולחוות אותה. הייתי לקראת צעד משמעותי בחיים והייתי זקוקה לחיזוק, כאשר ידעתי מראש שאם תשללי את האנרגיות בדירה לא אקח אותה. בממומחיות רבה עם הרבה חיצים וסימנים הכנת לי מפה מדוקדקת, חקרת ושאלת שאלות רבות על בני המשפחה,הרגלי השינה ואפילו מה הם אוהבים לאכול :-). גילית לי שהבית מבורך ושאם נגיעות מסויימות אפשר להאיר אותו יותר. הקשבתי ורשמתי וכמובן יישמתי – והכל כמובן במסגרת התקציב המאוד מינימלי שעמד לרשותי. אט אט הקירות קיבלו אופי והבית שבגילגולו הקודם היה סגור ומסוייג הפך לבית מואר, פתוח, מזמין ומחבק. גם היום אני מרשה לעצמי להתקשר אליך כדי לקבל הכוונה לפני קניה של פריט חשוב או שינוי של רהיט. הינך קשובה, לבבית, מקצוענית אמיתית וכשאת נכנסת לבתינו החדש הוא מתמלא אור והילה. תודה לך יקרה על הכל עכשיו הכל תלוי רק בנו …

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

משפחת פרץ

הסוללים

נורית היקרה, כיד הגורל דרכינו הצטלבו, הגעת אלי דרך המלצה לבנות ציפורניים, אך מרגע שנכנסת לביתי הקטן והישן

משהו בו זרח. כאשר החלטנו לעבור לדירה גדולה יותר ומרווחת לא חשבתי פעמיים והזמנתי אותך לראות את הדירה ולחוות אותה. הייתי לקראת צעד משמעותי בחיים והייתי זקוקה לחיזוק, כאשר ידעתי מראש שאם תשללי את האנרגיות בדירה לא אקח אותה. בממומחיות רבה עם הרבה חיצים וסימנים הכנת לי מפה מדוקדקת, חקרת ושאלת שאלות רבות על בני המשפחה,הרגלי השינה ואפילו מה הם אוהבים לאכול :-). גילית לי שהבית מבורך ושאם נגיעות מסויימות אפשר להאיר אותו יותר. הקשבתי ורשמתי וכמובן יישמתי – והכל כמובן במסגרת התקציב המאוד מינימלי שעמד לרשותי. אט אט הקירות קיבלו אופי והבית שבגילגולו הקודם היה סגור ומסוייג הפך לבית מואר, פתוח, מזמין ומחבק. גם היום אני מרשה לעצמי להתקשר אליך כדי לקבל הכוונה לפני קניה של פריט חשוב או שינוי של רהיט. הינך קשובה, לבבית, מקצוענית אמיתית וכשאת נכנסת לבתינו החדש הוא מתמלא אור והילה. תודה לך יקרה על הכל עכשיו הכל תלוי רק בנו.

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

יעל

רמת ישי

אני רוצה להודות לך על הייעוץ והעצות הטובות שקיבלתי ממך באשר לעיצוב ביתי על פי גישת פנג שוואי. בשנים האחרונות , אני ובן זוגי עברנו חוויות לא פשוטות מבחינה בריאותית גם במקומות העבודה היה לא קל. הרגשתי שמשהו חייב להשתנות ולא ידעתי מה… ואז… הופעת … בתחילה, הייתי מאוד מסויגת לגבי האפשרות שמשהו בעיצוב הבית, יכול להביא לשינוי… מלאה בהמון רצון טוב, הגעת אליי, הקדשת הרבה זמן בהמון סבלנות הפגנת ידע  ומקצועיות רבה.

הצלחת לגרום לי לשנות גישה בעניין פאנג – שוואי. העצות שנתת לי , אלה הניתנות לביצוע באופן מיידי ואחרות לטווח הרחוק פתאום נראו לי הכרח המציאות ונטעו בי תקווה שדברים בחיי ישתנו לטובה. בסוף הפגישה, השארת אותי פעורת פה – כאשר זיהית בצורה מדוייקת את הזמן שפרצו לביתי ואת המקום ממנו נכנסו הפורצים לפני מספר שנים. תודה רבה נורית, מאחלת לך המון הצלחה בתחום שבחרת אין לי ספק שאת במקום הנכון. אישיותך הנעימה, סבלנותך והמקצועיות הרבה הם המוטיבים הבולטים שיבטיחו את המשך הדרך שבחרת.

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.