top of page

לקוחות מפרגנים, בתים יפים וחיים מאוזנים וטובים. מה צריך יותר מזה? 

לפניכם המלצות על תהליכי העבודה איתי מלקוחות בתחומי העיצוב והפנג שוואי. אין דבר יותר כיף מלקבל חוות דעת טובה ומחזקת, חוץ למהעלות אותה לאתר האינטרנט שלי :-)

המלצות על תהליכי עיצוב פנים:

מרים ורפי שניר

שער העמקים

עתה כשהסתיים  שיפוץ וחידוש ביתינו,

כשאנו נינוחים ונושמים לרווחה, הגיע זמן התודות.

 

התוודענו אליך כשנכנסנו לאתר שלך והתרשמנו מאד , ואחרי עוד המלצות שקיבלנו עליך, בחרנו בך כמעצבת  לבית שלנו.

הגעת אלינו כשנוצר אצלנו משבר בתכנון קודם והיינו בהתלבטויות

בקשר להמשך.

לאורך כל התקופה בה ליווית את הפרויקט  היה בינינו קשר טוב ויציב,

עזרת לנו להגשים חלומות במקצועיות וברגישות

והתוצאה היא שאנחנו  כיום  בבית מרווח, שקט, חמים ונעים

ועל כך תודתנו לך.

 

תבורכי !

סיגל ויוסף מאוטנר

רגבה

הנה הסתיימה לה תקופה לא קצרה, שהחלה באיזו בדיקה קטנטנה,

מה כדאי מה רצוי, אם היום או מחר, המוקדם עוד, או שמה מאוד מאוחר?

והגעת ובדקת ומדדת את הכל, ונתת גם ייעוץ לשינוי המכלול,

והכל בגישה מכילה ופתוחה, אך עם ידע, ויכולת החלטה חזקה.

ומהר, התגלגלנו לשלב השני -

שלב של בניה, של שיפוץ רציני,

וברור היה לנו, ששוב ניפגש, ושנרצה לקבל כאן ליווי במים ובאש!

ואת, בדרכך הנעימה והמקצועית

ליווית את התכנית מתחילתה ועד ומיקומה הסופית.

עם הרבה ביקורים, עם ריבים עם קבלן,

עם דילמות שזורקות אותנו לכאן ולכאן,

ובסוף כאן נוצרה לה פנינה מקסימה, תאווה לעיניים, פונקציונליות מדהימה,

ותודות מפליגות שלוחות לך עתה, כי הנה הסתימה לה אותה תקופה מלחיצה.

ואנחנו שבאמת עברנו הרבה (גם בעיניינים האישיים)

לא יכולים שלא להערריך ולומר לך את זה בפהים!

את יוצרת שלמות במבנה, בעיצוב,

את מסיתה מחלוקות בלי בלבול ובלי שוב,

את נותנת את הנשמה בתכנון ומלווה כל שלב עם חלון, נגר וביטון.

והרגע הגיע להגיד לך תודה, מעריכים ביותר את כל העבודה.

מאחלים לך שיהיו לך עוד פרויקטים גדולים

ותקווה שתכירי לקוחות - כמונו, כאלה נחמדים....

כל טוב בהמשך, הצלחה, סיפוק והגשמה בפרויקטים

מאחלים באהבה סיגל ויוסי המאוטנרים

אילת רוט

עדי

נכנסנו להרפתקת השיפוץ עם חששות רבים ועם צלקות משיפוצים קודמים..

זהו תהליך שבו שמים כסף רב ואנרגיה רבה בתחום שאין לנו בקיאות בו, ושידוע כתחום פרוץ למדי שבו קבלנים ובעלי מלאכה חוגגים על היעדר הידע והנסיון של המשפצים. זה בצירוף העלויות הגבוהות כבר מייצר מצב עם פוטנציאל נפיץ למדי...

עם זאת, התבגרנו, הילדים יצאו מהבית ולנשארים בבית היו צרכים אחרים וחדשים, בקיצור הבית התיישן וצרכי הדרים בו השתנו. הקצינו סכום כסף והתחלנו לרקום חלומות, עד מהרה התברר לנו כי על מנת להפוך את החלומות לתכניות נזדקק לבעלת מקצוע בתחום.

 בחרנו בנורית כי ראינו עבודות קודמות שלה, כי היא מביאה את הייחוד של הפנג שוואי ורצינו אנרגיה טובה בבית, וכי גישתה הברורה, רמת הקשב שלה להסברינו וענייניותה מצאו חן בעינינו.

קפצנו למים והתחלנו בתכנונים, מהרגע הראשון היה ברור שנורית מכוונת כולה בתהליך לענות הן על צרכינו בשיפוץ והן חלומותינו ( שלא תמיד הסדרו אלו עם אלו ועם התקציב....)

חלמנו על בית שלכל אחד מיושביו יהיה בו מרחב פרטי מרווח ונעים, שישרה נועם וחום על הבאים בשעריו ועל הדרים בו, שהחוץ- הגינה, הירק והאור יכנסו לתוכו ויהוו חלק מעיצובו.

רצינו מטבח נעים, נוח ומרווח שיכיל בתוכו את כלינו וחפצינו הרבים ללא תחושת עומס ושיהיה נעים לבשל בו ונוח לשמרו במצב סביר, רצינו פינת אוכל מרווחת ומוארת שתוכל להכיל את כולנו: ילדינו בני ובנות זוגם, ובעתיד גם את הנכדים. שנוכל לארח בו את חברינו בנוחות, וברווחה כפי שאנו אוהבים.

רצינו מקום למאות הספרים שנדחסו לכמה וכה כונניות ולא זכו למקום הראוי להם. ורצינו גם צבע ועניין ובית שיראה שונה וישקף את מי ומה שאנחנו.

 תהליך התכנון  היה נעים נוח וזורם, כמו שקורה לפעמים כאשר בוחרים נכון. לא היה לחץ, ולא הרגשנו אם ואיך נורית מכוונת אותנו לבחירות שיהפכו הכל למציאות, אך היא עשתה זאת, בחן בנועם, במסירות ובנכונות לשינויים והפתעות, ובעיקר עם יצירתיות נדירה ופתרונות מקוריים יפים ובלתי צפויים.

חשבנו שתפקיד המעצבת יסתיים בתכנון אך נורית ליוותה כל פרט ופרט בבניה, כשהיא מלווה בעיני נץ את הקבלן, את הנגר ואת איש האלומיניום ואינה מתירה לאיש מהם לעגל פינות.

נורית הגיעה לבית אותו כינתה מרגע תחילת הבניה "האתר" בתכיפות, נתנה פתרונות אדריכליים לבעיות שצצו בדרך ( קורה שהתגלתה במקום בלי צפוי, קירות עקומים בזוויות בלי אפשריות, ועוד.

היא סייעה בבחירות שעשינו אך בשום שלב לא הכתיבה את דעתה לגבי מה ש"צריך להיות בבית", מסעות הרכש בחנויות הקרמיקה והסניטציה הותירו את המוכרים בפה פעור על נכונות ה"מעצבת" לזרום עם הלקוחות( אנחנו) גם כאשר שינינו את דעתינו בתכיפות ולסייע בבחירה שתגרום לנו נחת ןשמחה לאורך זמן.

כך היה לגבי כל פרט בבית. הספריה התלויה המדהימה, האמבטיה המרווחת שלנו שבמרכזה תקועה קורה שהפכה לפריט עיצובי, שירותי האורחים המלוכסנים בעלי הזוויות המטורפות, חדר האמבטיה הזערורי של בתנו הקטנה שהתרחב, חדרה העבודה שנפתח אל הסלון והכניס לכל הבית אור וגינה, והחלונות בעלי האדנים העמוקים שהכניסו את החוץ פנימה בדיוק כפי שרצינו.

לא קבלנו את הבית שחשבנו עליו- קבלנו משהו אחר- יפה ומתאים יותר, נוח לחיים ומשמח, צבעוני אך לא צעקני, מרווח, מואר היטב ביום ובליל, ויפהההה וכייפי.

לא יכולתי לדמיין כמה מחה יכול לגרום שיונוי כזה בבית ועד כמה נעימותו תשפיע על מצב רוחי.

כפי שלא יכולתי לדמיין עד כמה עזרה מדוייקת, מכילה ומקצועית יכולה להפוך את התהליך לנעים, זורם ומצמיח.

בית פשוט נפלא! פרי היכולת המיוחדת של נורית לעבוד איתנו, ללווות אותנו, לכוון, ולהתאים עצמה למה שאנחנו אוהבים וצריכים שיהיה בביתנו.

בקיצור אם אתם משפצים או בונים, חדש או מתחדש -"נוריתא" לעיצוב, לתכנון לפתרונות לא שגרתיים ( ואם תרצו גם לשגרתיים), ליצירתיות, דמיון, פרקטיות, עין בוחנת הובלה אוזן קשבת ויכולת לתרגם חלומות ערטילאיים לבית שנעים ויפה לגור בו.

טל הראל

הוד השרון

נוריתא יקרה, לאחר לבטים של שנים, אם למכור או לשפץ את דירתי, הגעתי להחלטה לשפץ לפי שיטת הפאנג -שווי. חיפשתי באינטרנט מעצבים בשיטה והגעתי אלייך ללא שום המלצות. כבר בשיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שנוצר "קליק" שהלך והעצים עם הפגישות בינינו עוד לפני שלב התכנון. שאלת על הצרכים, הרצונות, ונתת מקום גם לבלבול ולחששות הרבים שהיו לי, אך הרגשתי שאתך אפשר לצאת בבטחה למסע הזה. למרות התכנונים והשרטוטים המדויקים, היה לי קשה לדמיין איך תיראה הדירה, אך את, עם הרבה מעוף ויצירתיות  כבר ראית בעיני רוחך ברמת המאקרו והמיקרו-עד הפרטים הקטנים ודאגת שוב ושוב, עם המון סבלנות, רגישות ועדינות להקשיב, להסביר , לייעץ ולנווט ואם צריך גם לשנות תכניות. אני זוכרת שפעם הגעת אלי (מעמק יזרעאל להוד השרון) רק כדי להיות אתי ולהרגיע. לא אשכח את הליווי הצמוד שלך ואת היותך המשענת התומכת שלי, המקום השפוי והמחבק מול בעלי המקצוע והקבלן והעצות גם אחרי שהשיפוץ הסתיים. נוריתא, הצלחת למקסם את הפוטנציאל של הדירה, זו דירה אחרת לגמרי! התוצאה מדהימה!  המרחב גדול ומזמין, הדירה כאילו הגדילה את שטחה וכל מי שנכנס חש מיד באנרגיות הטובות שבה. תודה אישה יקרה. חיפשתי מעצבת ומצאתי חברה. באהבה רבה, טל

דורון לבנה

נס ציונה

לנורית, ברצוני להודות לנורית אריאל  על ביצוע הפרויקט של  שיפוץ דירתי בנס ציונה. מסרתי דירה ישנה וצפופה משנת 1985 וקיבלתי דירה חדשה ומקסימה של שנות ה- 2000 הכוללת מטבח חדש ומשודרג, מרחב פנימי גדול ומואר, חדרי 

שירותים מחודשים וחדרי מגורים שחודשו ועם תאורה תואמת בכול הדירה. הנקודות העיקריות לציון לשבח הן: התוצאה תואמת באופן מושלם את התכנון שהועבר אלי בקבצי הדמיה ואף עולה אליה, עמידה בתקציב המקורי, עמידה בלוח זמנים המקורי. ברצוני לציין לשבח את שיתוף הפעולה המלא למן הצעת המחיר ותוך כדי תהליך השיפוץ ועד למסירת הדירה עם נורית והקבלן המבצע. בברכת הצלחה בהמשך הדרך, דורון. 

תמי סופר

עפולה

הייתי בעיצומו של תהליך בנייה מתיש ומתסכל במיוחד. למרות שלקחתי קודם מעצבת פנים שתלווה אותי בתהליך, התאכזבתי קשות מהתנהלותה וחוסר האכפתיות שהפגינה. במקרה (או אולי שלא במקרה – אין מקריות בחיים, נכון?) נחשפתי להרצאתה של נורית בנושא התאמת המגורים לפי צרכיו ואופיו של האדם, כשהיא משלבת ידע מקצועי בעיצוב פנים ופנג-שווי. הרצאתה ואישיותה של נורית כבשו אותי ותוך ימים ספורים ניתקתי את התחייבויותיי הקודמות ונורית נכנסה כמעצבת ממשיכה. התהליך לא היה פשוט מאחר והיו בשטח דברים מוגמרים ועד מהרה התגלו טעויות שהיה צורך לתת להם מענה דחוף. נורית לקחה את רשימת בעלי המקצוע, נפגשה איתם ונתנה מענה לפעמים יצירתי ובלתי צפוי לפגמים ולתקלות. הרגשתי שהמצב חוזר לשליטה... השלב הבא היה בחירת האביזרים: נסענו יחד לבחור גופי תאורה וטפטים כשנורית קשובה מאוד לרצונותינו ולטעם האישי שלנו (גם זה לא היה פשוט כי כל אחד מבני הבית הביע את טעמו ודעתו...). בסבלנות היא התאימה עצמה אלינו ואם היה צורך, נתנה רעיונות חדשים שהיו לשביעות רצון כולנו.

התוצאה: דירה חמודה, יפה ופונקציונלית שעונה על צרכי כל בני הבית ולטעם של כולנו. לסיכום: עברתי חוויה מתקנת באמצעות אישה חמה, לבבית, בלתי אמצעית, בעלת מקצוע מצוינת שהפכה את חווית הבניה למהנה ואת התוצאה ליפה ומספקת.

דינה

כפר יהושע

אחר ששמעתי בטלוויזיה על סכנות האסבסט החלטתי שאני רוצה להחליף בחצר הבית את גג האסבסט הישן והדולף מעל המחסן שהיה מחובר גם ליחידה ששיפצתי לפני מספר שנים. התלבטתי מה לעשות עם החלק הזה וכשפניתי לנורית, היא הציעה להפוך גם את המחסן הזה ליחידת מגורים נוספת ולהכין גג חדש לשתי היחידות המחוברות. נורית הכינה לי הדמיה צבעונית במחשב (כי לא יכולתי לדמיין בכלל איך זה עומד להיראות) ואח"כ גם הובילה את השיפוץ מול הקבלן, ניהלה את התקציב שנתתי לה מראש וערכה את הקניות הנדרשות עד לקבלת התוצאה הסופית. אני ממליצה עליה בחום כי היא אמינה, ישרה ומאוד נעים לעבוד אתה

אתי נתיב

קיבוץ גבת

כשחיפשנו מעצב פנים, רצינו שגם אני וגם בן זוגי נתחבר אליה. נורית ענתה לנו על כך ועשתה רושם אמין ומקצועי כבר בהתחלה. היא הייתה מאוד מקצועית, מתוכננת ומאורגנת. הביאה חשיבה יצירתית ומגוונת. היה לנו מאוד נעים לעבוד אתה כי היא לא לוחצת על לקוחות והרגשנו שהיא רואה אותנו כל הזמן בקבלת ההחלטות שלה. היינו מאוד מרוצים ממנה ואני ממליצה עליה מאוד!

זיו

קריית ביאליק

העבודה הייתה נפלאה. זה היה שיפוץ חלקי של קוטג' והליווי היה צמוד מאוד, מהתכנון ועד לעבודה של השגת מחירים על המוצרים. היא עבדה במקביל לבעלי מקצוע אחרים והיינו מרוצים מההתנהלות שלה. היא עובדת מסביב לשעון ממש, הוגנת במחיר ותחרותית. 

המלצות על ייעוץ פנג שוואי:

יוסף

טירת הכרמל

לנורית שלום, אשתי ואני שולחים לך צרור ברכות לשנה החדשה. שתהיה לך שנת בריאות, אושר והצלחה בכל מעשיך.

שנה טובה ומוצלחת. בהזדמנות זו ברצוני להעביר לך את רשמיי עבור יעוץ הפנג שווי שנתת לנו עבור הפנטהאוז שלנו. אודה שבהתחלה הטלתי ספקות רבים בתורה זו, אולם החלטתי, לשתף פעולה עם אשתי ולבצע את השינויים הרבים בבית שלנו. הייעוץ שנתת לנו התאפיין במקצועיות רבה, דיוק ושימת לב לפרטים רבים. אני שמח לבשר לך שלאחר שביצענו את רוב השינויים בקומה העליונה, עבר ביתנו שינויים לטובה באווירה השוררת בו, בפרנסה של שנינו

ובמרחבים בבית שגדלו עקב השינויים שהמלצת. אנו נמשיך ליישם את השינויים גם לקומה הראשונה שלנו וגם בכניסה לבניין. בכך רכשת לך חסיד חדש המאמין בתורת הפנג שווי. כל הכבוד !!!

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

מיכל

קיבוץ אלונים

נורית היקרה, כיד הגורל דרכינו הצטלבו, הגעת אלי דרך המלצה לבנות ציפורניים, אך מרגע שנכנסת לביתי הקטן והישן

משהו בו זרח. כאשר החלטנו לעבור לדירה גדולה יותר ומרווחת לא חשבתי פעמיים והזמנתי אותך לראות את הדירה ולחוות אותה. הייתי לקראת צעד משמעותי בחיים והייתי זקוקה לחיזוק, כאשר ידעתי מראש שאם תשללי את האנרגיות בדירה לא אקח אותה. בממומחיות רבה עם הרבה חיצים וסימנים הכנת לי מפה מדוקדקת, חקרת ושאלת שאלות רבות על בני המשפחה,הרגלי השינה ואפילו מה הם אוהבים לאכול :-). גילית לי שהבית מבורך ושאם נגיעות מסויימות אפשר להאיר אותו יותר. הקשבתי ורשמתי וכמובן יישמתי – והכל כמובן במסגרת התקציב המאוד מינימלי שעמד לרשותי. אט אט הקירות קיבלו אופי והבית שבגילגולו הקודם היה סגור ומסוייג הפך לבית מואר, פתוח, מזמין ומחבק. גם היום אני מרשה לעצמי להתקשר אליך כדי לקבל הכוונה לפני קניה של פריט חשוב או שינוי של רהיט. הינך קשובה, לבבית, מקצוענית אמיתית וכשאת נכנסת לבתינו החדש הוא מתמלא אור והילה. תודה לך יקרה על הכל עכשיו הכל תלוי רק בנו …

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

משפחת פרץ

הסוללים

נורית היקרה, כיד הגורל דרכינו הצטלבו, הגעת אלי דרך המלצה לבנות ציפורניים, אך מרגע שנכנסת לביתי הקטן והישן

משהו בו זרח. כאשר החלטנו לעבור לדירה גדולה יותר ומרווחת לא חשבתי פעמיים והזמנתי אותך לראות את הדירה ולחוות אותה. הייתי לקראת צעד משמעותי בחיים והייתי זקוקה לחיזוק, כאשר ידעתי מראש שאם תשללי את האנרגיות בדירה לא אקח אותה. בממומחיות רבה עם הרבה חיצים וסימנים הכנת לי מפה מדוקדקת, חקרת ושאלת שאלות רבות על בני המשפחה,הרגלי השינה ואפילו מה הם אוהבים לאכול :-). גילית לי שהבית מבורך ושאם נגיעות מסויימות אפשר להאיר אותו יותר. הקשבתי ורשמתי וכמובן יישמתי – והכל כמובן במסגרת התקציב המאוד מינימלי שעמד לרשותי. אט אט הקירות קיבלו אופי והבית שבגילגולו הקודם היה סגור ומסוייג הפך לבית מואר, פתוח, מזמין ומחבק. גם היום אני מרשה לעצמי להתקשר אליך כדי לקבל הכוונה לפני קניה של פריט חשוב או שינוי של רהיט. הינך קשובה, לבבית, מקצוענית אמיתית וכשאת נכנסת לבתינו החדש הוא מתמלא אור והילה. תודה לך יקרה על הכל עכשיו הכל תלוי רק בנו.

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

יעל

רמת ישי

אני רוצה להודות לך על הייעוץ והעצות הטובות שקיבלתי ממך באשר לעיצוב ביתי על פי גישת פנג שוואי. בשנים האחרונות , אני ובן זוגי עברנו חוויות לא פשוטות מבחינה בריאותית גם במקומות העבודה היה לא קל. הרגשתי שמשהו חייב להשתנות ולא ידעתי מה… ואז… הופעת … בתחילה, הייתי מאוד מסויגת לגבי האפשרות שמשהו בעיצוב הבית, יכול להביא לשינוי… מלאה בהמון רצון טוב, הגעת אליי, הקדשת הרבה זמן בהמון סבלנות הפגנת ידע  ומקצועיות רבה.

הצלחת לגרום לי לשנות גישה בעניין פאנג – שוואי. העצות שנתת לי , אלה הניתנות לביצוע באופן מיידי ואחרות לטווח הרחוק פתאום נראו לי הכרח המציאות ונטעו בי תקווה שדברים בחיי ישתנו לטובה. בסוף הפגישה, השארת אותי פעורת פה – כאשר זיהית בצורה מדוייקת את הזמן שפרצו לביתי ואת המקום ממנו נכנסו הפורצים לפני מספר שנים. תודה רבה נורית, מאחלת לך המון הצלחה בתחום שבחרת אין לי ספק שאת במקום הנכון. אישיותך הנעימה, סבלנותך והמקצועיות הרבה הם המוטיבים הבולטים שיבטיחו את המשך הדרך שבחרת.

שם הלקוח לא הוצג במלואו לטובת פרטיותו.

bottom of page